Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 264 1

22 Kasım 2016 – BUGÜN ÇIKAN OYUNLAR

2016 yılının da bizleri kendilerine bağlayan birçok oyun çıkmıştı. Bu makalemizde sizler için Kasım ayının son haftasında çıkacak olan oyunları listeliyoruz. Ayrıca Oyunlar, konuları ve desteklenen platformlar hakkında bilgi verme amacı bulunan bugün çıkan oyunlar makalemizi keyifle okumanızı diliyoruz.
1)Darksiders : Wermastered
Yapımcılığını NORDIC GAMES’ in üstlendiği aksiyon oyununun çıkış tarihi bugün !
PC, PS4, Wİİ U, XO platformlarına destek veren oyunun konusu ise şu şekilde :
Mahşer’ in dört atlısı cennet ve cehennem arasında geçen savaşa dahil oluyor. Güzel bir teması olduğunu düşündüğümüz oyunun fotoğrafları da oldukça iddialı olduğunu göstermekte.

croppedimage1201631-darksiders-warmastered-header

2)The Division : Survival
Aksiyon oyunlarında her zaman bir öne çıkmış firmalardan olan Ubisoft’ un yeni oyunu The Division : Survival. Bugün piyasaya çıkacak olan aksiyon oyunu PC, PS4 ve XO platformlarına destek vermekte. Bir önceki The Division oyununda istediği ilgiyi elde edemeyen firma bakalım bu kez ne yapacak. Diğer hayatta kalabilme oyunlarından aşina olduğumuz birçok modun harmanlaması yapılan oyun bakalım başarılı olabilecek mi?

3078543-ubisoft-e32016-press-conf-breakout-template

3)Batman Episode 4
TELLTALE firmasının bugün bizlere sunmuş olduğu macera oyunu Batman Episode 4 PC, PS, Xbox ve mobil telefonlarda oynanabilecek. Derin suçlarla baş başa olduğumuz oyun serisinde elde ettiği başarıyı bu oyunda taçlandıracak gibi dutuyor.

batman-episode-4-guardian-of-gotham

4)Gary The Gull
LIMITLESS firmasının bugün yayımlanan oyunu gerçekten çok enteresan. Sadece PS4 platformuna destek veren oyun interaktif yapısıyla hoşunuza gidebilir. Gary isimli bir martıyla sohbet edeceğiniz oyunda verdiğiniz cevaplar oyunu şekillendirecek. Hayvana kelime ezberletmeye çalışacak arkadaşlara şimdiden duyurulur

5744009

5)Amnesia Collection
FRICTIONAL firmasının yapımcılığını üstlendiği paket bu kez korku temalı. PS4’te oynayabileceğimiz paket içeriğinde bir den fazla oyun barındırmakta.
-The Dark Descent
-A Machine For Pigs
-Justine

the-collection-1050x600

Erman Çoğdur {Erman Çoğdur}

“22 Kasım 2016 – BUGÜN ÇIKAN OYUNLAR” üzerine 1 yorum

  1. Fatih saka dedi ki:

    Aralarında Thé dıvıson u bekliyordum oda çıktı ??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir