Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 227 0

Alan Adı Tescili %70 İndirime Girdi…

Turkticaret.net sitesi tarafından düzenlenen ve 15 aralığa kadar geçerli olan kampanya da .com ve .net uzantılı alan adları yani domainler 9.15 dolar yerine 3.99 dolar’a satın alınabilecek. Bilgi ve ürün pazarlamanın en pratik, etkili yolu olan web siteleri her gün popüleritesini arttırarak büyümeye devam ediyor. Eğer sizinde her zaman aklınızdaysa veya yeni bir dünyanın kapılarını aralamak istiyorsanız şuan tam sırası diyebiliriz.

 

İnternette yer almanız için size bir domain (alan adı) gerekmektedir. Tabi sadece alan adı ile işiniz bitmeyecek. Hosting ve diğer size lazım olan tüm ürünler de de %25 indirim yapıyorlar. Bunun dışında belli ve ihtiyacınız olan hizmetlerden ise ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. Domain yönlendirme, DNS Kontrolü, Gizli Whois gibi tüm servisler sizler için ücretsiz olacak. Markanızı güçlendirmek, korumak ve genişletmek için bir web siteniz yoksa mutlaka bu kampanyadan yararlanmanızı öneririz. Özellikle .com ve .net gibi marka imajınızı arttıracak olan uzantılar sizlerin çok daha güçlenmesini sağlayacaktır.

 

Her geçen gün ihtiyaçlara yönelik yeni domain uzantıları ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar bu isimleri alabilme şansınız yüksek olsa da ilk gelen ilk alır prensibi olduğu için elinizi hızlı tutmanızda fayda bulunmaktadır. Domain site kurmanın ilk adımı olarak kabul edilmektedir. Sadece istediğiniz alan adını sorgulama kutucuğuna tıklayarak sorgula demeniz yeterli olacaktır.

Erman Çoğdur {Erman Çoğdur}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir