Reklam Alanı
Reklam Alanı
Android 16 0

Hobi Malzemeleri İle İlgili Aradığınız Her Şey Burada

Günümüzde insanlar, vakit geçirmek için değişik arayışlar içine giriyor, kimileri de bu uğraşlarını satarak para kazanma yollarına gidiyor. Hobi olarak adlandırılan ve genellikle ahşap objeler kullanılarak yapılan bu faaliyetler için gerekli malzemeleri bulmak ise zaman ve para kaybına sebep oluyor. Site, hobi malzemeleri ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek her şeyi kullanıcısına, kaliteli ve uygun fiyatlarla sunuyor. Site kredi kartı ile de ödeme imkanı sunarken, 1 ile 3 gün içinde, mesafeye uygun olarak teslimatı sağlıyor ve problemli çıkan ürünler için de iade edildikten sonra hızla değişim yapıyor.

Sitenin Ürünleri

Sitenin hobi boyaları bölümünde; ahşap boyaları (metalik, Premium akrilik ve su bazlı yaldız), kumaş boyaları (mat, sprey ve metalik), tüm yüzey boyaları (multi surface ve decor gibi), cam ve porselen boyaları ve efekt boyalar (kara tahta, granit, mıknatıs ve hologram gibi) bulunuyor. Site, medium bölümünde; yağlı boya yardımcı malzemeleri, parlak yüzey astarları, eskitme pudraları, fırça temizleme jeli, patina zifti, incelticiler, sıvı varak takımı ve piyasaya yeni çıkan Gesso zemin astarı gibi birçok malzeme bulunuyor. Sitede stencil çeşitleri (tüm seriler), pirinç dekopaj malzemeleri ve hazır transferler de (dekor, kumaş ve dantel gibi) mevcut. Sitede her çeşit rölyef pasta (şeffaf cam, kumaş ve buzlu cam gibi), mutlaka kullanılması gereken fırçalar (varak, kontür ve yelpaze gibi), vernik çeşitleri (su bazlı, yat ve sprey gibi), çatlatma malzemeleri (crocodile, mozaik ve resim gibi) ve ahşap ürünler de (anahtarlık, resim çerçevesi, gazetelik ve sandık gibi) yer alıyor.

Diğer Ürünler

Sitede ayrıca; çiçek desenleri, kabartmalı kutular, varak çeşitleri, yapıştırıcı çeşitleri, polyester malzemeleri, poliüretan kırılmaz objeler, simler ve ham bez çanta çeşitleri de kullanıcılara sunuluyor.

Erman Çoğdur {Erman Çoğdur}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir