Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 37 0

Masanıza Şıklık ve Kalite Kazandırın

Özel sektörde olsun, kamu kuruluşlarında olsun masa başında çalışan personele isminin olduğu masa isimliği çok kullanılmaktadır. https://masaisimligim.com/ isimli adreste çok fazla masa isimliği modeli bulunmaktadır.

Masa Kimliği Çeşitleri

Kişiler kendi isteğiyle beğendiği çeşidi sipariş edebilir. Ya da tanıdıklara iyi bir hediye seçimi olabilir. Masa isimlik olarak sitede olan çeşitler arasında tercih edilecek model kişinin zevkine göre değişir.

Kristal malzemeden yapılmış masa üstü isimlik modellerinde üzerinde saat olan modellerde bulunuyor. Saat dışında modellerde iki adet gümüş renkli kalem bulunmaktadır. Ön kısıma da kişinin ismi yazılmaktadır.

Yine masa üstü kimlik modellerinde deri modellerde, ön kısımda kişinin ismi yazılı. İki adet kalem, kart konulma yeri, saat ve küçük bir kalemlik bulunuyor. Şık modeller arasında, özel ayaklık mekanizması ile dönen saat, ataç konulabilecek detaya sahip, özel gümüş renkte kalemi bulunan, telefon koymak için tutacağa sahip, isim yazılacak alan ve not kağıdı bölümü olan model oldukça işlevsel ve şık bir tasarımda olan model.

İki adet gümüş renk özel kalemi olan, kalemlerden biri tükenmez biri dolmakalem olan, ayarlanabilir geçme saat detaylı isim yazılacak bölmeye isim kabartma harfle yazılacak şekilde zenginleştirilmiş olan model. Modeller kabartma, masaüstü ve ahşap olarak ayrılmış. Herkese hitap edecek bir model olacak şekilde model çeşitleri zenginleştirilmiş.

Ahşap modeller de sadece isim yazılı sade modeller de yapılmış, yanına tek kalem koyularak detay katılmış modeller de bulunuyor. İsteğe göre iki tarafa da kalem eklemesi yapılıyor. Kalemler gold renge sahip.

Sipariş Ve Teslimat

Siteye üyelik gerçekleştirilerek verilen siparişler özel olarak imal edildikten sonra en kısa zamanda müşteriye ulaştırılıyor. Müşterinin isteğine göre modellerde ufak değişiklikleri de firma karşılıyor.

Erman Çoğdur {Erman Çoğdur}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir