Reklam Alanı
Reklam Alanı
Bilim 47 0

Medyum Uzmanlığı Çerçevesindeki Büyüler

Medyumlar geçmiş zamanlardan beri insanlığın düzelmesi ve dileklerinin gerçekleşmesi için büyük çabalar harcamışlardır. Doktorlarda, öğretmenlerden dahi medet bulamamış insanların, son çaresi kalmış ve bütün yolları denemiş olan kişilerin tek umut kaynağı olan medyumlar kişilerin her türlü sorununu giderebilmek için büyük çabalar harcıyorlar. Ancak biliniyor ki her medyumun yaptığı büyüler aynı etkileri yaratmıyor. Kimi medyumlar ise kişileri kandırarak paralarını sömürüyor. Medyum pek çok insanın korku ve şüphe ile yaklaştığı bir kelime olsa da aslında insanlar için büyük bir kapıdır.

Medyum Büyüleri ve Etkileri

Medyum büyüleri kişiye özel olarak yapılıyor. Sevenleri birbirine kavuşturmak için aşk büyüsü en çok tercih edilen büyüler arasında yer alıyor. Medyumlar tarafından özel olarak hazırlanan büyüler büyünün yaptırılacağı kişiye büyüyü yapan kişi tarafından ulaştırılıyor. Sonrasında edilen çeşitli dualar ile sevdiğiniz kişi sizi sevmese dahi sonrasında size deliler gibi aşık oluyor. Bağlama büyüsü genellikle evli olan kadınların tercih ettiği ve sıklıkla başvurduğu bir yöntem oluyor. Kadınlar zamanla yıpranan evliliklerini kurtarmak ve kocalarını eskisi gibi eve aynı zamanda da kendine bağlamak için bağlama büyüsünü yapıyorlar. Nazardan ve ayrılıktan korkan çiftler için ise büyüye gerek kalmıyor. Medyum tarafından nazar duasının okunması yeterli oluyor.

Büyü İçin Gerekli Olan Şeyler

Medyumun büyü yapabilmesi için büyü yapılacak olan kişi hakkında tamamen eksiksiz ve doğru şekilde bazı bilgileri bilmesi gerekiyor. Ad, Soy ad, doğum yeri, doğum tarihi gibi bazı bilgiler gerekiyor. Medyumun okuduğu duaların yanı sıra büyü yapılan kişiye de ulaştırılması gereken bazı nesneler, sular ya da yemekler gerekiyor. Bunun için de aslında büyüyü yaptırmak isteyen kişiye büyük bir sorumluluk ve görev düşüyor.

Erman Çoğdur {Erman Çoğdur}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir