Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 22 0

Medyum ve Aşk Büyüsü

Medyumların, spirituel konularda, ayrıca havas ilmi, ilm-i ledun, parapsikoloji gibi tüm metafizik konularda uzman olmaları nedeniyle, hemen her insanın başvurdukları insanlardır. Ruhlar alemi ile gözle görülmeyen varlıklarla iletişim kurabilmeleri nedeniyle, büyü yapma ya da büyü çözme konularında oldukça ilim sahibi kişilerdir. Her medyum aslında bir kişisel gelişim uzmanıdır. İnsanların huzur veya düzenleri konusunda, yardım isteyen kişilere memnun edici yardımlar sundukları için, bir çok insan tarafından tercih edilen kişilerdir.

Aşk Büyüsü

Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır. Her insan arzu ettiği kişinin kendisine aşık olmasını ister. Bunun için de her çareye başvurma gereği duyar. Aşık olunan birinin kendisine yüz vermediği durumlarda kişi, belkide ömrünün sonuna kadar bir bunalım evresi geçirerek canını kıyma noktasına gelebilmektedir. Böyle olunca bir çok insan, sevdiğinin kendisine aşık olmasını ve bağlanmasını isteyerek, aşk büyüsü yaptırmak isterler. Burada şüphesiz ki başvurulacak kişi medyum olarak bilinen kişilerdir. Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin birçoğunun başka çaresi yoktur. Kişinin sevdiği insan tarafından sevilmemesi, aşk büyüsünü zorunlu hale getirmektedir. Burada önemli olan, konu ile ilgili yardımına başvurulacak kişinin uzman olmasıdır. Uzman bir medyum tarafından yapılan ve bağlama büyüsü olarak da bilinen bu büyüyü yaptırmak, kişiyi kesin sonuca götürecektir ve bir başka kişi tarafından aksi bir büyü yapılmadığı sürece ömür boyu sürecek bir etki sağlanacaktır.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Aslında, isteği ve bilgisi dahilinde olmadan bir başka kişinin bağlama büyüsü ile, iradesi üzerine müdahale edilerek aşık olmasını sağlamak, elbette dinimizce caiz değildir. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen birinin bunları bilerek girişimde bulunması gerekir. Zira aşk büyüsü, gönül bağı olmayan birini yalnızca iradesi üzerinde etki sağlayarak bir başka birine aşık ettirme girişimidir.

Erman Çoğdur {Erman Çoğdur}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir