Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haber 51 0

Yeni Moda Saatlerle Şıklığınıza Karizma Katın!

Saat, bir ihtiyaç olarak kullanılsa da teknolojinin ilerlemesiyle aksesuar olarak da tercih ediliyor. Renkli kordonlar, dokunmatik ekranlar ya da isimlerin yazılması da büyük önem taşıyor. Kişiselleştirilen saatler, bir hediye niteliği de anlamlı olarak tercih edilebiliyor. Hem zaman kavramının hem de isimlerin yazılı olduğu ve sevilen renklerde seçilebilen saatler hızla satılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz senenin başlarında patlama yaşayan dokunmatik ekrana sahip saatler, yeni nesil için vazgeçilmez nitelikler taşıyor. Kordonlarının değişme seçeneğinin bulunması ve kıyafetle uydurma sorunu yaşanmaması nedeniyle de pratik olarak tercih ediliyor. Yeni neslin yeni saat modası da böylelikle belirleniyor.

Teknoloji ve Saat

Yeni yapılan her ürün dokunmatik özellikleriyle biliniyor. Eski pilli saatlerin yerini, led saat ve dijital saatler alıyor. Bu saatlerin kullanımının kolay olması ve şık bir görünüme sahip olması da herkes için avantaj sağlıyor. Kullananlar parlak ekranı ve menüsü sayesinde istenilen şekilde saat ayarı yapabiliyorlar. Ömürleri oldukça uzun süreli olup 2 yıl garantili olarak satılıyor. Ekranların istenilen zaman açılması ve kapanması da bir nevi telefonu anımsatıyor.

Nasıl Kişiselleştirilir?

Bu teknolojik dijital saat görünümü ve tasarımıyla Türkiye’de de satışa sunuldu. İlk piyasaya çıkışından itibaren oldukça yüksek sayıda satın alınma oranı meydana geldi. Memnun kalanlar başkalarına de hediye ederek en anlamlı hediyeyi paylaştı. Hediye olarak tercih edilen saatlerde sizin ve hediye ettiğiniz kişinin baş harfleri ya da ikiniz için önemli bir tarih led ekranın sağ ya da sol alt köşesine yazılabiliyor. Ya da yan kısmına isim soyadı şeklinde istenilen renkle yazılabiliyor. Bu özellik sayesinde de, hediye sadece zaman kavramını anlatmakla kalmayıp daha manevi bir görünüme kavuşması sağlanıyor.

Erman Çoğdur {Erman Çoğdur}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir