Gündem 183 0

Bursa’da Bir Özen ve Güven Merkezi

Ağız ve diş sağlığı önemi her geçen gün daha çok anlaşılan bir konu, cenecerrahibursa.com site adresinden kendisine rahatlıkla ulaşabileceğiniz Doç. Dr. M. Selim Yavuz alanında çok deneyimli ve donanımlı bir uzman. Kendisi Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları ve Cerrahisi alanında bilim doktorasına da sahip, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletlerinde Mayo Clinic’te eğitim almış ve Türkiye’deki Üniversitelerde öğretim üyesi olarak görev almış bir çene cerrahı.

Sunulan Hizmetler

Temel ve ileri implant tedavileri, gömülü dişlerin her türlü tedavileri, çene kist ve tümörlerinin cerrahi tedavileri, çene kırıklarının tedavileri, ortognatik ve preprotetik cerrahi, çene eklemi hastalıkları ve tedavileri gibi çok geniş bir yelpazedeki tedavileri hastalarına büyük bir başarı grafiği ve tam bir uzmanlık ile sunuyor. Öyle ki Bursa çene cerrahisi dendiğinde ilk akla gelen kişi olmayı başarmış durumda. Bu başarı Bursa ile birlikte farklı illerden ve büyük bir talebin oluşmasını da sağlıyor.

Uzmanlık ve Tam Memnuniyet

Konusunda uzman ve profesyonel tedaviler sonucunda, hastaların tamamından yüksek bir memnuniyet alan cerrahımız, aynı zamanda çok seviliyor. Cenecerrahibursa.com sitesinden sunulan hizmetleri ve yapılan tedavileri tüm ayrıntılarıyla inceleyebilir ve almak istediğiniz tedaviye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tekno Bey {admin}

Şimdilik buralar böyle kalsın elbet bir gün düzelticem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir