Gündem 174 0

Çalışan Formalarında Marka

1979 yılında kurulan Labor Tekstil, medikal ürün sektöründe ISO ve CE belgelerini almayı başarmış, imalatını yaptığı ürünlerde kalitesini ispatlamış bir firmadır. Labor Tekstil’de medikal ihtiyaçlara yönelik üretilen ürünler dünya standartlarında imal edilmeye devam ediyor.

Ürün Çeşitliliği

Üretimini yaptıkları, desenli önlük takımları, acil kıyafetleri, hemşire formaları, bay ve bayan hasta ve box önlüklerini de sitesi üzerinden müşterileri ile buluşturuyor. Firma ayrıca yurt dışında 8 farklı ülkeye anti statik sabo ve hemşire önlüğü gibi medikal tekstil ürünleri de satmaktadır.

Sabo Terlikleri

Sağlık sektöründe çalışanlar (doktor, hemşire, vb.) için özel üretilen ortopedik sabo terlikler, uzun süre ayakta duranların ayak sağlığı için çok önemlidir. Ayakların daha rahat hareket etmesini, terlemesini engelleyen ortopedik sabo terlikler, çok faydalıdır. Ortopedik sabo terlikler, kaliteli malzeme ve garanti kapsamında üretilip müşteriye sunulmaktadır. Ortopedik sabo terlik fiyatları firma internet sitesi üzerinden incelenebilir.

Sonuç olarak, Müşteri memnuniyetine ilk sırada yer veren Labor Tekstil, internet adresi (labortekstil.com.tr) üzerinden ürünlerini online satışa sunuyor ve hızlı, ücretsiz kargo, ve kapıda ödeme seçenekleri ile sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Tekno Bey {admin}

Şimdilik buralar böyle kalsın elbet bir gün düzelticem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir