Gündem 18 0

Damla Ersubaşı Ayrılık Açıklamalarına Son Noktayı Koydu

Damla Ersubaşı Ayrılık Açıklamalarına Son Noktayı Koydu

Oyuncu Damla Ersubaşı 2016 yılında dünya evine girdiği Mustafa Can Keser’i önce sosyal medya üzerinden takipten çıkmış daha sonrasında ise sosyal medyada birlikte oldukları tüm fotoğrafları kaldırmıştı. Bir dönem ihanet iddiaları ile gündeme gelen Mustafa Can Keser Eşi Damla Ersubaşı’nı aldatmadığını söylemişti. Eşlerin sosyal medya üzerinden birbirlerini takipten çıkması ise akıllara Ayrıldılar mı? Sorusunu getirdi. Ersubaşı ise Evliliği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Sihirli annem dizindeki Tuğçe karakteri ile tanınan oyuncu Damla Ersubaşı evliliği ve kendisi ile ilgili oldukça özel açıklamalarda bulundu.  Son dakika magazin haberleri sayesinde magazin dünyasının nabzını tutabilirsiniz.

Damla Ersubaşı: İhanet Yok

2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile hayatını birleştiren Damla Ersubaşı, sosyal medyayı oldukça aktif olarak kullanan ünlü isimlerden bir tanesidir. Ersubaşı ve eşi fotoğraflarını sık sık takipçileri ile paylaşıyordu. Ancak oldukça şaşırtıcı bir gelişme yaşandı. Bu gelişme sonrasında ise ikilinin takipçileri merak içerisinde kaldı. İkili sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini takipten çıktı ve birlikte olan fotoğraflarını da kaldırdı. Ersubaşı ise takipçilerinin oldukça merak ettiği konu ile ilgili olarak 2. Sayfaya özel bazı açıklamalarda bulundu. Ersubaşı evliliklerinde bazı sorunlar yaşadıklarını ancak şu an tam olarak boşandık diyemediğini söyledi. Bunun yanı sıra Damla Ersubaşı yaptığı açıklamada herhangi bir aldatma durumunun da olmadığını günlük ve sıradan sorunları olduğunu söyledi. Son Magazin Haberleri doğru ve hızlı şekilde haberleri karşınıza çıkartır.

Çok Büyük Krizler Yaşamadık

Damla Ersubaşı yaptığı açıklamalarda evliliklerinde çok büyük sorunlar yaşamadıklarını ancak bu karantina nedeniyle en küçük şeylerin bile göze çarpmadığını açıkladı. Eşi tarafından hiçbir zaman aldatılmadığını özellikle vurgulayan Ersubaşı her evlilikte yaşanan sorunların olduğunu açıkladı ve birlikte çözmemiz gereken sorunlarımız var ama boşandık diye bir şey yok açıklamasını yaptı. En Son Magazin Haberleri takibini gerçekleştirebilmek için öncelikle haberin adresine ulaşmanız gerekir. https://www.haber365.com.tr/magazin-haberleri adresine kolay şekilde ulaşım sağlayarak en son magazin haberlerini yakından takip etme şansına sahip olursunuz.

Ersin Sadraf {Ersin Sadraf}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir