Gündem 89 0

Dijital Dünyada Görsel ve İşitsel Varlık

Bilişim ve iletişim teknolojilerinin son yıllarda tamamen değiştiği ve reklam sektörünün dijital dünya üzerinden tüketicilere ulaştığı bir dönem yaşanıyor. Markalar artık ürünleri sosyal medya uygulamaları ve video paylaşım siteleri üzerinden tanıtıyor ve müşterilerine bu şekilde ulaşıyorlar. Markalar için dijital dünyada var olmamak imkansız bir hal aldı. Hal böyle olunca da markaların tanıtımları için tanıtım filmi çekimi yapan firmalardan destek almak olağanlaştı. Tanıtım filmi çekimi yapan Vimark, piyasanın sıklıkla tercih ettiği bir ajans olarak karşımıza çıkıyor. Ajansın yaptığı işler firmaların görsel ve işitsel anlamda dijital dünyada var olmasına, markalarına ve ürünlerine değer katmalarına yardımcı oluyor.

Video Pazarlama Stratejisi

Vimark gerek ürünün gerek işletmenin kurumsal tanıtım filmi çekimi öncesi gerekli araştırmaları yapıyor, tanıtım filmi senaryosu hazırlanıyor ve filmin hangi amaçla çekileceği tespit edildikten sonra çekim aşamasına geçiyor. Videonun pazarlanması ve hedef kitleye ulaşımı için hangi ortamlarda ne şekilde paylaşılacağı konusunda müşteriye destek sağlıyor.

Tanıtım Filmi Maliyeti

Tanıtım filminde maliyetler değişkenlik gösteren bir skalada yer alıyor. Tanıtım filmi fiyatları videonun çekim süresi, kullanılan ekip ve ekipman sayısı ve çeşidi gibi değişkenlerin hesaba katılmasından sonra netleşiyor.

Tekno Bey {admin}

Şimdilik buralar böyle kalsın elbet bir gün düzelticem :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir