Gündem 164 0

E-Havuz Market

1995 yılında Bodrum Deva Havuz olarak sektöre adım atmış olan firma havuz sektöründe öncü olmak amacını ön planda tutmaktadır. Bodrum havuz malzemeleri, havuz yapımı ve havuz mekanik alanlarında faaliyet gösteren firma 2000 yılında Bodrum Deva Havuz’u müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, tecrübesi ve yenilikçi çözümler ile sektörün öncü firmaları arasındadır.

Havuz sektöründe hızla gelişen teknolojiyi kullanarak daha fazla müşteriye ulaşmak için 2014 yılında e-havuz.com ile e-ticaret sektörüne adım atmışlardır. Firma e-ticaretin yanında Bodrum’da bulunan şubesi ile havuz imalatı ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.

E-Havuz.com’un Vermiş Olduğu Hizmetler

Bodru Deva Havuz olarak başlanılan bu sektörde e-havuz.com olarak devam eden firma, havuz malzemeleri, havuz ekipmanları, havuz bakım kimyasalları, havuz robotları, Ekolojik tuzlu havuz sistemleri konularında online hizmet vermektedir. Ayrıca havuz yapımı konusunda yenilikçi çözümler sunmakta olan firma sektörün nabzını elinde tutmaktadır.

Müşterilerine birinci sınıf kaliteli ürün sağlamayı hedefleyen e-havuz.com, havuz konusunda bakım ve onarım hizmeti de sağlamaktadır. Ayrıca havuz aydınlatma hizmeti veren firma, led havuz aydınlatma lambaları, led havuz ampulleri, havuz panoları gibi ürünleri de online olarak satışa sunmaktadır.

E-havuz.com

Havuz ile akla gelebilecek her türlü malzeme ve çözümlerin müşterilerine sunulduğu web sitesinde online alışveriş yapmak mümkündür. Sitede bulunan ürünlerin %90’ı stoklarda mevcut olmakla birlikte %70’i aynı gün kargoya verilmektedir.

Tekno Bey {admin}

Şimdilik buralar böyle kalsın elbet bir gün düzelticem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir