Gündem 40 0

Gezilecek En Güzel Yerleri Keşfedin

 Gezip görülmesi gereken en özel yerleri sizler için bir araya toplayan bu gezi sitesi özellikle tatil tutkunları için bir çok fikir sunmaktadır. En güncel bilgilerin yer aldığı sitesinde işinize yarayacak bir çok farklı kategori yer almaktadır.

 Çanakkale Gezi Rehberi

 Bir çok farklı uygarlığa ev sahipliği yapan Çanakkale, Türkiye’de gezilecek yerler arasında ilk sırada yer almaktadır. Kültürel zenginliği ile de dikkat çeken Çanakkale, her yıl sayısız turisti ağırlamaktadır. Çanakkale gezi sırasında en çok dikkat çeken unsurlardan biri kuşkusuz filmlere de konu olan Truva Atı’dır. Çanakkale Şehitler Anıtından müzelere kadar burada bir çok tarihi ve kültürel zenginliğe yakından şahit olabilirsiniz.

  İstanbul Anadolu Yakası Gezilecek Yerler

Bir çok farklı güzelliği içerisinde barındıran İstanbul Anadolu yakası, dünyadaki en dikkat çeken şehirler arasında yer almaktadır. Anadolu Yakası’nın incisi olan Anadolu Hisarı, burada görebileceğiniz ilk güzellikler arasında yer alıyor. Polonezköy Tabiat Parkı, Beylerbeyi Sarayı ve daha bir çok yer İstanbul Anadolu Yakası gezi listesi içerisinde yer almaktadır.

Tekno Bey {admin}

Şimdilik buralar böyle kalsın elbet bir gün düzelticem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir