Gündem 100 0

Her Şeyi En İyisi Bu Blogda!

Sadece En İyisini Keşfet sloganıyla yola çıkan Wallade sitesi herkesin işini görecek önemli bir platform. Kaliteli tasarlanmış ve işlevsel ara yüzüyle istenilen her türlü bilgi sitede bulunabiliyor. Siteye https://www.wallade.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitenin amacı çeşitli konular hakkında insanlar sordukları sorulara cevap aramak. Örneğin tavuk eti aldınız ve nasıl pişireceğinizi bilmiyorsunuz.

Tavuk etiyle ilgili en iyi pişirme yöntemleri aratıldığı zaman sitedeki yazarlar arasında arama yapılacaktır. Eğer konuyla ilgili bir yazı varsa doğrudan karşınıza gelecektir. Bu anlamda sitede aklınızdaki her türlü soruya cevap bulabilirsiniz. Wallade bir nevi Google işlevi görerek insanların merak ettikleri soruların cevaplanmasını sağlıyor.

WalladePlatfomunda Neler Mevcut?

Wallade sitesinde birçok farklı kategori mevcuttur. Yemek, sağlık, bilim-uzay, şehir-insan, teknoloji-oyun, sinema-tv, tasarım ve seyahat gibi kategoriler mevcuttur. Bunlar ana kategoriler olup daha birçok kategori mevcuttur. Bir de bütün kategorilerdeki en çok okunan yazıları içeren Aktüel Trend kategorisi mevcuttur. Bu kategoriden insanlar en çok hangi yazıları okumuş incelenebilir.

Tekno Bey {admin}

Şimdilik buralar böyle kalsın elbet bir gün düzelticem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir