Gündem 119 0

Karadeniz’in En Kaliteli Nakliyat Firması

Özge nakliyat firması Trabzon’da kurularak evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında hizmet vermeye başlayan ve yıllar içinde büyüyerek hizmet ağını 81 ile yayan kaliteli bir firmadır. Firma olarak taşımacılık sektöründeki başarılarını kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine esas alarak vermiş olduğu hizmetlerle kanıtlıyorlar. Evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetinde aynı zamanda profesyonel ekiplerle çalışarak müşterilerinin taşınma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyorlar. Firma bu özellikleri ile kurulmuş olduğu Karadeniz bölgesinin en iyi nakliyat firması olmanın gururunu yaşıyor.

Evden Eve Nakliyat

Trabzon evden eve nakliyat firması olarak deneyimli elemanlarla çalışıyorlar. Bu hizmet için firma talep edildiğinde verilen adrese firmanın yetkili ekspertizini göndererek eşyaların incelenmesini ve taşıma işleminde ödenecek ücretin belirlenmesi hizmetini yerine getiriyorlar. Daha sonra taşınma gününde firmanın paketleme ve taşıma elemanları adrese gelerek eşyalara zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapıyorlar.

Paketleme işlemlerini evdeki ürünlere özel şekillerde gerçekleştiriyorlar. Örneğin kırışmaması gereken elbiseleri ve takımları askılı olarak elbise kolilerine zarar görmeyecek şekilde paketliyorlar. Ayrıca özel eşyalar ve kırılacak eşyalar bayan personeller tarafından dikkatle ve zarar görmeyecek şekilde paketlenir.

Tüm eşyaların paketlenmesi sonrasında taşıma işlemi gerçekleştiriyorlar. Ayrıca taşınma sonrasında müşterilerin talep etmesi doğrultusunda eşyaların yerleştirilmesini de yapıyorlar. Yine özel eşyaların yerleştirilmesi için bayan personellerle hizmet veriyorlar. Evden eve Trabzon nakliyat firması olarak müşterilerin en iyi şekilde yeni adreslerine kayıpsız ve hatasız olarak taşınmalarını sağlıyorlar.

Asansörlü Taşıma

Firma çok katlı mekanlarda yaşayan kişilerin eşyaların taşınma sırasında zarar yaşamaması için son teknoloji ürünü olan asansörlü nakliye araçları ile hizmet veriyor. Eşyalar asansöre eşya yükleme konusunda deneyimli olan personelleri ile asansöre yükleyerek sorunsuz bir şekilde aşağıya indirmesini veya yukarıya çıkarmasını sağlıyorlar. Bu sayede eşyaların zarar görmesi engelliyor hem de taşınma işlemini daha kısa zamanda tamamlıyorlar. Böylece elemanların o katları kendi kişisel güçlerini kullanarak çıkmalarının önüne geçmiş oluyorlar. Aynı şekilde taşıma işlemi sonrası yerleştirme ve montajı müşterilerin talep etmesi doğrultusunda gerçekleştiriyorlar.

Firmanın Diğer Hizmetleri

Firma olarak evden eve nakliyat ve asansörlü taşıma hizmeti yanı sıra ofis taşıma, şehirlerarası taşımacılık, büro taşıma, ambalaj ve depolama gibi hizmetleri de kaliteli bir şekilde müşterilerine veriyorlar.

Tekno Bey {admin}

Şimdilik buralar böyle kalsın elbet bir gün düzelticem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir