Gündem 44 0

Merve Ateş

Merve Ateş

Dizi projelerinde boy gösteren çocuk oyuncular herkeste merak uyandırıyor. Gerçek hayatta ki yaşantıları merak ediliyor. Bunun üzerine Haber365 harekete geçer ve merak ettiğiniz bilgileri gözler önüne serer. Mesela Merve Ateş, gösterdiği oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken isimler arasında. İlk başta ‘Canım Babam’ isimli dizi ile öne çıkmıştır. Arkasından da ‘Beş Kardeş’ dizisi gelmiş ve ekranların tanıdıkları yüzleri arasına katılmıştır. Bunun üzerine biyografisi merak edildi. İstanbul’da dünyaya gelen isim, dizi setlerinin aranılan oyuncuları arasında. Tam olarak 9 Şubat 2005 tarihinde doğmuştur. Eğitim hayatı devam eden çocuk oyuncu, Siccin: Büyük Haramdır gibi beyaz perde projelerinde de boy göstermiştir.

 

Merve Boluğur

 

Başlarda oyunculuğu ile tanınan Merve Boluğur, akabinde magazin dünyasına farklı konular ile dahil edilmiştir. Örneğin Murat Dalkılıç ile evliliği ve boşanması magazini bir süre meşgul etmiştir. Bunun üzerine ismi aratılan ve takip edilen oyuncular arasına girmiştir. 16 Eylül 1987 tarihinde dünyaya gelen Boluğur, ‘Acemi Cadı’ dizisi ile büyük ses getirdi. ‘Ayşegül’ karakteri yediden yetmişe herkesin beğenisini topladı. Arkasından da ‘Küçük Sırlar’ dizisi gelmiştir. Popüler dizilerde başrol olarak yer almış ve adından söz ettirmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Tiyatro Bölümü’nden eğitim alan isim, şimdi çıkardığı kozmetik markası ile dikkatleri üzerine çekmekte.

 

Merve Boz

 

 

Müge Boz, sunuculuk kariyeri ile öne çıkan isimler arasında. Aynı zamanda renkli ve eğlenceli yapısı ile hayran kitlesi bir hayli fazla. Öne çıkan isimler arasında olan Müge Boz’un kendisinden küçük kız kardeşi bulunuyor. Adı Merve Boz olan kardeşi ile çeşitli sosyal medya aracılarından paylaşımlarda bulunması dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle de Youtube gönderileri ile kız kardeşinin adını duyurmuştur. Bunun üzerine ismi aratılan kişiler arasına katılmıştır. Merak edenlere https://www.haber365.com.tr/videolari/merve-boz şeklinde bültenler de eşlik ediyor. Haber365 merak edilen isimlere dair biyografi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Aynı zamanda ünlü isimlerin magazine dair olayları dikkat çeker. Bunun için en güncel magazin haberlerini de ayrı bir şekilde sergilemeye özen göstermesi başı çeken haber siteleri arasında olmasına eti etmiştir. 

Ersin Sadraf {Ersin Sadraf}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir