Gündem 98 0

Neleri Merak Ederiz?

İnsanların merak ettikleri konularda sınır yoktur. Düşünmek bir nevi merak etmektir. Bazı kişiler merak ettikleri konuların cevabına ulaşamadıklarında kendilerini huzursuz hisseder. İnternet ortamında kurulmuş olan nedemeknedir.org sitesinde merak edilen her konuya ve nedir sorusuna cevap veriliyor.

Site incelendiğinde farklı konularda bilinmeyen birçok içerikle ilgili bilgi sahibi olunabiliyor. Kafaya takılan veya cevabına ulaşılmak istenilen bir sözcük, bir konu ya da terim siteden bulunarak, anlamlarına bakılabiliyor. Cüzzam nedir ve belirtileri nelerdir gibi tıpla ilgili konular da siteden araştırılabiliyor. Aranılan her konunun içeriğine sitede ulaşılabiliyor.

Doğru Cevabı Bulmak

Bazen bir ödev, bazen bir çalışma, bazen de okunulan bir yazıda anlamı bilinmeyen kelimeler veya Türkçeye sonradan girmiş sözcükler olabilir. Bu sözcüklerin anlamlarına bakmak veya bu nedir diye düşündüğümüz konulara cevap bulmak için siteden yararlanabiliriz.

Feminizm, İmbat, İban, Anakart, Dna, Hipnoz, Barista, Caferilik gibi ilginç ve fazla kullanılmayan sözcükler hakkında bilgi edinmek ve anlamlarını öğrenmek için siteden destek alınabiliyor. Merak ettiğiniz, bu nedir dediğiniz konular için sitede araştırma yapabilirsiniz.

Tekno Bey {admin}

Şimdilik buralar böyle kalsın elbet bir gün düzelticem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir