Gündem 656 0

Sağlık Çalışanları Kıyafetleri

Sağlık çalışanları, çalıştıkları sağlık kuruluşu ya da bölüme göre iş önlüğü giyerler. Sağlık çalışanı kıyafeti özellikli olmalıdır. Öncelikle leke tutmamalı ve ütüsü kolay olmalıdır. Kışlık ve yazlık seçeneklerinin yanı sıra tesettürlü modelleri de olmalıdır.Labor medikal tekstil ürünleri firması önlük, forma, bone, terlik gibi birçok ürünün satışını yapar. Her ürün sağlık sektörüne uygun olarak üretilir.

Hemşire Forması

Hemşire formasını peşin fiyatına 3 taksit imkanı ile almak için hemen firmanın sitesini ziyaret ediniz. Kumaşı kaliteli olup kolay ütülenir özelliktedir. Kısa kollu ve uzun kollu seçeneklerinin yanı sıra tunik modelleri de mevcuttur. İsim yazdırmak isterseniz firmaya bildirerek isim yazdırabilirsiniz. Bu sayede formanızın karışması ve kaybolmasının önüne geçersiniz.

Doktor Önlüğü

Doktor önlükleri genelde tek parça halinde satılır. Uzun ve kısa önlükler vardır. Cep detayı kullanışlı olması açısından her önlükte düşünülmektedir. Kolay kapatılsın diye çıt çıt tercih edilmiştir. Firma her gün indirim ve kampanya düzenler. Eğer sağlık çalışanı iseniz fırsatları kaçırmayın. Yedek alarak senelik ihtiyacınızı karşılayın.

Tekno Bey {admin}

Şimdilik buralar böyle kalsın elbet bir gün düzelticem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uyumlu Makale Nedir