Ant Man 2 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Marvel evreninin sevilen kahramanı Ant Man’in ikinci filmi için hayranlar tarafından merakla beklenen vizyon tarihi açıklandı. Ant Man 2, 6 Temmuz 2018 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek. Paul Rudd’un canlandırdığı Scott Lang, Ant-Man kimliği ile hayatını sürdürmektedir ancak ev hapsinde olması yüzünden tüm iletişim yolları kesilir. Filmin yönetmenliğini Peyton Reed üstlenirken, oyuncu kadrosunda Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas ve Michael Peña gibi başarılı isimleri bulabiliriz. Heyecanla beklenen Ant Man 2 filminin geldiği tarih, Marvel hayranları için oldukça mutlu edici bir haber olarak karşımıza çıkıyor.

Filmin Konusu

Scott Lang, Ant-Man kimliği ile hayatına devam etmektedir. Ancak, ev hapsinde olması nedeniyle tüm iletişim yolları kesilir. Marvel Evreni’nin sevilen kahramanlarından Ant-Man’in ikinci filmi olan Ant-Man and The Wasp’da, önceki filmde olduğu gibi Paul Rudd, Ant-Man olarak karşımıza çıkar. Filmin konusu ise Scott Lang’in Ant-Man kimliği ile ev hapsindeyken, Wasp karakteri rolündeki Hope van Dyne’ın dünya çapındaki bir tehdidi durdurmaya çalıştığı sırada yaşanan olayları anlatıyor.

Yönetmen ve Oyuncu Kadrosu

Yeni Ant-Man filmi olan Ant-Man and The Wasp’in yönetmenliği, ilk filmin de yönetmeni olan Peyton Reed tarafından üstlenildi. Filmin oyuncu kadrosunda ise Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, ve Michael Peña gibi ünlü isimler yer alıyor. Paul Rudd, filmde Ant-Man karakterine hayat veren Scott Lang olarak yeniden karşımıza çıkıyor. Evangeline Lilly ise Hope van Dyne karakterini canlandırıyor ve Wasp kostümüyle oldukça etkileyici bir performans sergiliyor. Michael Douglas, ilk filmde olduğu gibi Hank Pym karakterini oynuyor. Filmin komedi unsurları barındıran karakterlerinden biri olan Luis karakterine ise Michael Peña hayat veriyor.

Paul Rudd

Ant Man 2 filminde, ilk filminde olduğu gibi Ant-Man karakterlerinin başında yine Paul Rudd bulunacak. Paul Rudd, bu filmde de Scott Lang karakterine hayat verecek ve Ant-Man kostümünün sahibi olarak karşımıza çıkacak. Kostümü giyerek küçülme ve büyüme yeteneklerini kullanacak olan Lang, bir kez daha seyircilerin ilgisini çekecek. Paul Rudd’ın seyircilerin beklentilerini karşılayacağı, filmdeki performansının oldukça etkileyici olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı.

Evangeline Lilly

Evangeline Lilly, Ant Man 2 filminde canlandırdığı Hope van Dyne karakteriyle seyircileri etkilemeyi başarıyor. Filmde Wasp kostümüne büründüğü sahnelerde oldukça etkileyici bir performans sergiliyor. Karakter, ilk filmde Ant Man’in yardımcısı olarak görülmüştü ancak bu kez kendi süper kahraman kimliğiyle seyircilerin karşısına çıkıyor. Lilly, kostümünün içindeki oldukça hakim bir performans sergiliyor ve Marvel hayranlarının gözlerinde bu kostümle bütünleşmiş bir kahraman haline geliyor.

Michael Douglas

Hank Pym karakterini canlandıran Michael Douglas, Ant-Man ikinci filmi olan Ant-Man and The Wasp’te de yerini aldı. İlk filminde olduğu gibi Ant-Man’in değişmez kalemlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Pym, Marvel Evreni’nin Ant-Man hikayelerinde oldukça önemli bir karakterdir. Bilim adamı, mucit, işadamı ve kahraman olarak karşımıza çıkan Hank Pym, 1960’lardan günümüze kadar çizgi roman sayfalarında okuyuculara eşlik etti. Bu kez Pym da Wasp karakteriyle birlikte görev alacak. Hayranları, Michael Douglas’ın harika performansını merakla bekliyor.

Michael Peña

Luis karakterine hayat veren Michael Peña, Ant Man 2 filminde de yine seyircileri güldürmeye devam ediyor. Komedi unsurları barındıran performansıyla filmde önemli bir rol oynayan Peña, bir kez daha seyircileri güldürmeye hazırlanıyor. Luis’in tatlı dilli, neşeli ve komik kişiliği, filmde izleyicilerin favorisi haline geldi. Peña, ilk filmdeki performansını yineleyerek izleyicilerin beklentilerini karşılamayı başardı.

Ant Man 2 Vizyon Tarihi

Marvel hayranları tarafından merakla beklenen Ant Man 2 filminin Türkiye vizyon tarihi sonunda açıklandı. Yönetmenliğini Peyton Reed’in yönettiği ve oyuncu kadrosunda Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michael Peña gibi isimleri barındıran filmin Türkiye vizyon tarihi 6 Temmuz 2018 olarak belirlendi. Ant Man ve Wasp kahramanlarının maceralarına ortak olacağımız yeni film, heyecanla bekleniyor. Marvel sinema evreninin sevilen kahramanlarından Ant Man’in ikinci filmi, vizyona girer girmez büyük ses getirecek gibi duruyor. Sinema tutkunları, 6 Temmuz 2018 tarihini merakla bekliyor.

Yorum yapın