Into the Night Oyuncuları

Netflix’in popüler dizisi Into the Night’in oyuncuları oldukça dikkat çekiyor. Dizi, felaket senaryosunda hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı anlatıyor. İşte, Into the Night oyuncuları hakkında merak edilenler:

 • Belçikalı oyuncu Jan Bijvoet’in canlandırdığı Terenzio karakteri, Covid-19 pandemisine rağmen dizinin çekimleri için Belçika’ya seyahat etti. Terenzio karakteri de tıpkı diğer karakterler gibi felaket senaryosunda hayatta kalma mücadelesi veriyor.

 • Lübnanlı oyuncu Nabil Mallat, Into the Night’in sevilen karakteri Osman’ı canlandırıyor. Osman, uçağın mekanik bölümünü tamir etmekle görevlidir.

 • Fransız oyuncu Pauline Etienne, Into the Night’in karakterlerinden Sylvie’ye hayat veriyor. Sylvie, uçağa kaçak olarak binen bir kadındır.

 • İtalyan kökenli Fransız oyuncu Stefano Cassetti, Rik karakterine hayat veriyor. Rik, bir NATO askeri olarak görev yapmaktadır.

 • Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş, dizinin Türk karakteri Ayaz Kobanbay’ı canlandırıyor. Ayaz, uçağa hava trafik kontrolörü olarak atanmıştır.

 • Belçikalı oyuncu Laurent Capelluto, Into the Night’in karakterlerinden Mathieu’yi canlandırıyor. Mathieu, pilotluk yapmış bir adamdır.

 • Bulgar oyuncu Regina Bikkinina’nın canlandırdığı Zara karakteri, diğer karakterler gibi uçağa kaçak olarak binen bir kadındır.

 • Fransız oyuncu Vincent Londez, Horst karakterini canlandırıyor. Horst, uçağın mürettebatından biridir ve görevi yolcuların güvenliği için endişelenmektir.

 • Polonyalı oyuncu Ksawery Szlenkier, Jakub karakterini canlandırıyor. Jakub, uçağa yolcu olarak binen Polonyalı bir adamdır.

Jan Bijvoet (Terenzio)

Belçikalı oyuncu Jan Bijvoet, Into the Night dizisinde Terenzio karakterine hayat vermektedir. Terenzio, Belçika Ordusu’nda yer alan bir askerdir. Bijvoet’in performansı, karakterin karmaşık doğasını başarılı bir şekilde yansıtmaktadır. Terenzio, yol arkadaşlarına sık sık hayatta kalma teknikleri konusunda yardım etmektedir.

 • Bijvoet, 1966 yılında Belçika’da doğdu.
 • Oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarıyla başladı ve daha sonra sinemada da boy göstermeye başladı.
 • Bijvoet’in başlıca rolleri arasında Borgman, The Broken Circle Breakdown ve Peaky Blinders yer almaktadır.

Jan Bijvoet, Terenzio karakteri ile izleyicileri etkilemeye devam ediyor.

Nabil Mallat (Osman)

Lübnanlı oyuncu Nabil Mallat, Into the Night dizisinde Osman karakterine hayat vermektedir. Osman karakteri, Türk bir asker olarak karşımıza çıkmaktadır. Dizide ilk bölümden itibaren seyircilerin dikkatini çeken karakterler arasında yer almıştır.

Nabil Mallat, Osman rolüyle mükemmel bir performans sergilemiştir. İstanbul doğumlu olan ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde futbol oynayarak başladığı kariyerine, sonrasında oyunculuk yaparak devam etmiştir. Into the Night, Mallat’in uluslararası platformda boy gösterdiği ilk yapım değildir. Kendisi daha önce Infinite Justice, The Valley gibi yapımlarda da yer almıştır.

Osman karakterinin diğer karakterlere göre daha gizemli bir kişiliği bulunmaktadır. Seyirciler tarafından ilgiyle karşılanan karakterin neden kaçıp, Türkiye sınırlarından uzaklaşmak istediği hakkında ise dizinin ilerleyen bölümlerinde daha net detaylar verilmektedir.

Pauline Etienne (Sylvie)

Fransız oyuncu Pauline Etienne, Into the Night dizisinde Sylvie karakterine hayat vermektedir. Sylvie, uçuş görevlisi olarak görev yapan bir karakterdir. Pauline Etienne’in oyunculuk kariyeri 2006 yılında başlamıştır. 2011 yılında Cannes Film Festivali’nde “La Religieuse” adlı filmdeki performansıyla “En İyi Kadın Oyuncu” dalında ödül kazanmıştır. Aynı zamanda 2013 yılında “Eden,” 2015 yılında “Une enfance” ve 2017 yılında “The New Life of Paul Sneijder” gibi filmlerde de yer almıştır. Into the Night’da Sylvie karakteriyle başarılı bir performans sergileyen Etienne’in hayran kitlesi giderek artmaktadır.

Stefano Cassetti (Rik)

Into the Night dizisinde Rik karakterine hayat veren Stefano Cassetti, İtalyan kökenli bir Fransız oyuncudur. Daha önce 2014 yapımı L’Enquête’ filminde oynamış ve 2017 yapımı Mektoub, My Love: Canto Uno ‘da yer almıştır. Rik karakteri, teröristlerin kaçırdığı bir uçakta yolculuk yapan bir NATO askeri olan Mathieu’ye eşlik eden bir İtalyan ajanıdır.

Stefano Cassetti, oyunculuk kariyeri boyunca birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Alain Platel’in yönettiği Iets op Bach ve Harold Pinter’in Betrayal oyunlarında sahneye çıkmıştır. 2006 yılında, Edoardo Winspeare’nin yönettiği Galantuomini filmiyle Vittorio Mezzogiorno Ödülü’nü kazanmıştır.

2014 yılında Stefano Cassetti, Polonyalı oyuncu Katarzyna Dabrowska ile evlenmiştir ve çiftin bir kızları vardır.

Mehmet Kurtuluş (Ayaz Kobanbay)

Mehmet Kurtuluş, Türk televizyon ve sinema dünyasının sevilen isimlerinden biridir. Into the Night dizisinde de yer alarak, izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Dizide canlandırdığı karakter Ayaz Kobanbay, Türk bir askerdir.

Ayaz, diğer karakterler gibi bir yolcu değildir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde, diğerlerinin de fark ettiği gibi, askerlik eğitimi sayesinde hayatta kalmayı başarır. Hizmet ettiği birliğin amacını yerine getirmek için mücadele etmektedir.

Mehmet Kurtuluş, Ayaz karakterine hayat verirken, Türk seyirciler tarafından da büyük bir ilgiyle izleniyor. Aktör, Türk sinema ve televizyon sektöründe yoğun bir şekilde çalışarak kariyerine devam ediyor.

Laurent Capelluto (Mathieu)

Laurent Capelluto, Belçikalı bir oyuncudur ve Into the Night dizisindeki Mathieu karakterini canlandırmaktadır. Kendisi, tiyatro, sinema ve televizyon alanında çalışmalar yürütmüştür. Mathieu karakteri, daha önce askeri bir pilot olan ve uçakta teknik uzman olarak görev yapan bir adamdır. Ancak günün sonunda insanların hayatını kurtarmak için elinden geleni yapmaktan çekinmez. Laurent Capelluto, bu karaktere hayat verirken büyük bir özveri ve başarı göstermiştir. Oyunculuk kariyerindeki başarılarının yanı sıra, sahne, sinema ve tiyatro alanında başarılı projelerde yer alması da Laurent Capelluto’nun neden bu rol için mükemmel bir seçim olduğunu gösteriyor.

Regina Bikkinina (Zara)

Into the Night dizisinde yer alan Bulgar oyuncu Regina Bikkinina, Zara karakteriyle ekranlarda görünüyor. Bikkinina, 1993 yılında Bulgaristan’da doğdu. Daha önce birkaç Bulgar filmi ve dizisinde rol almış olan genç oyuncu, Into the Night dizisiyle ülke dışında da tanınmaya başladı.

Zara karakteri, TBMM’de görev yapan bir Türk diplomatın eşi olarak diziye dahil oluyor. İlk sezon boyunca izleyiciler, Zara karakterinin gizemli bir yapısı olduğunu gözlemlediler. Bikkinina, karakterini mükemmel bir şekilde canlandırarak diziye enerji katıyor. Genç oyuncunun performansı, dizinin hayranları tarafından büyük bir övgü topluyor.

Bikkinina’nın Into the Night dizisindeki performansı, Bulgaristan’ın yurt içindeki ve yurt dışındaki sinema sektöründe de duyulmasını sağladı. Kendisi, özellikle genç oyuncular için büyük bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Vincent Londez (Horst)

Vincent Londez, Into the Night dizisinin Fransız oyuncusu. Horst karakterine hayat veren isim olarak dikkatleri üzerine çeken Londez, karakterini başarıyla canlandırdı. Horst karakteri, dizi boyunca bölüm bölüm karakterinin detayları yavaş yavaş ortaya çıkaran bir oyunculuk sergiledi. Vincent Londez ise bu karaktere çok güzel bir şekilde can verdi. Horst karakterinin başına gelen olaylar ile Vincent Londez, seyircisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Into the Night dizisi, tüm dünyada izleyiciler tarafından büyük bir beğeni ile izleniyor ve Vincent Londez de, Horst karakteri ile olumlu eleştiriler alarak diziye renk kattı.

Ksawery Szlenkier (Jakub)

Polonyalı oyuncu Ksawery Szlenkier, Into the Night dizisinde Jakub karakterine hayat vermektedir. Szlenkier, ilk olarak 1997 yılında oyunculuk kariyerine başladı. Polonya’da ve uluslararası düzeyde birçok filmde yer aldı. Jakub karakteri, uçakta bulunan bir askerdir ve dizi boyunca takımın güvenli bir sığınak bulmasına yardım eder. Szlenkier’in dramatik yeteneğiyle canlandırdığı Jakub karakteri, heyecan dolu sahnelerde izleyicilerin dikkatini çekmektedir. Into the Night dizisi, Szlenkier gibi birçok yetenekli oyuncunun rol aldığı bir yapımdır.

Yorum yapın

takipçi satın al