Kevin David Lehmann: Kimdir Ve Ne Yapıyor?

Kevin David Lehmann, dünyanın en genç milyarderleri arasında yer alan Alman vatandaşıdır. 2001 yılında doğmuş olan Lehmann, Aldi Süd market zincirinin mirasçılarından biridir. Ayrıca, aktif olarak yatırım yapmakta ve hayırseverlik faaliyetleri ile sosyal sorumluluk projelerine öncülük etmektedir. Kevin Lehmann, ayrıca psikoloji eğitimi almış ve Roland Berger gibi dünya çapında tanınmış bir danışmanlık şirketinde çalışmıştır. Genel olarak, Lehmann, genç yaşına rağmen başarıları ile dikkat çeken önemli bir iş insanı ve hayırseverdir.

Kevin Lehmann’ın Kişisel Hayatı

Kevin David Lehmann, Almanya’nın Münih şehrinde yaşamaktadır ve Alman-Taylandlı bir aileye sahiptir. Ailesi, özellikle babası Bill Lehmann, DM-Drogerie Markt zincirinin kurucusudur. Kevin, dünyanın en genç milyarderleri arasında yer almaktadır.

Kevin Lehmann’ın hobileri arasında müzik, yüzme, kürek çekme ve özellikle golf yer almaktadır. Ayrıca, Tony Robbins, Jordan B. Peterson ve Brene Brown gibi isimlerin motivasyonel konuşmalarını dinlemekten keyif alır.

Ayrıca, dünya genelinde seyahat ederken farklı kültürleri ve insanları tanımakta da büyük bir ilgi duymaktadır.

Kevin Lehmann’ın Milyarderliği

Almanya’nın yenilikçi şirketlerinden DM-drogerie markt’ın kurucusu Götz Werner’in torunu olan Kevin David Lehmann, 18 yaşında miras kalan payı ve DM-drogerie markt’taki hisseleri ile dünyanın en genç milyarderleri listesine girdi. Lehmann ailesinin 4’üncü kuşak üyesi olan Kevin Lehmann, Almanya’nın başkenti Berlin’de yaşamını sürdürüyor. DM-drogerie markt’ın hisseleri, 2018 yılında DM Drogerie Markt’ın kurucuları Alı ve Götz Werner kardeşlerin şirketi Droege International Group’a satılması sonrasında Kevin Lehmann’a kaldı. Henüz 18 yaşındayken dünya listelerinde yer alması, genç yaşta elde ettiği başarısını gözler önüne sermektedir.

Yorum yapın