Samsung’dan iPhone Görüntülü Arama

Samsung, yenilikçi teknolojisi ile artık iPhone kullanıcılarına görüntülü arama özelliği sunuyor. Bu özellik sayesinde, iPhone’larda Samsung’un Video Call uygulaması ile yüksek kaliteli görüntülü aramalar gerçekleştirebileceksiniz. Samsung’un görüntülü arama özelliği, kesintisiz bir bağlantı, yüksek görüntü ve ses kalitesi sunarak, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde arttıracak. Bu özellik, iPhone 9, iPhone 10, iPhone 11 ve iPhone 12 modellerinde kullanılabilecek. Ancak, Samsung görüntülü arama özelliği sadece ABD, Güney Kore, İngiltere, İrlanda ve Türkiye gibi bazı ülkelerde kullanılabilecek.

Ne Gibi Özellikleri Var?

Samsung, iPhone kullanıcılarına yeni bir özellik sunuyor. İOS işletim sistemi kullanan iPhone’larda video arama imkanı sağlanacak. Bu sayede kullanıcılar yüksek kaliteli görüntü ve sesle video arama yapabilecekler. Samsung’un videolu arama özelliğinin kullanılabilmesi için cihaza Video Call uygulamasının indirilmesi gerekiyor. Bu özellik sadece belirli ülkelerde kullanılabilecek. ABD, Güney Kore, İngiltere, İrlanda ve Türkiye’de bulunan kullanıcılar, bu özelliği kullanarak iPhone’lardaki yüksek kaliteli video arama keyfini çıkarabilirler.

Hangi iPhone Modellerinde Kullanılabilecek?

Samsung, iPhone kullanıcılarına analoji yaparak, “size de görüntülü arama özelliği sunmak istiyoruz” dedi ve bu özelliği iPhone 9, iPhone 10, iPhone 11 ve iPhone 12 modellerinde kullanılabilecek şekilde piyasaya sürdü. Bu özellik için iOS cihazına Samsung’un Video Call uygulamasının indirilmesi gerekiyor. Samsung görüntülü arama özelliği, yüksek kaliteli görüntü ve ses ile kullanıcılar arasında kesintisiz video arama sağlayacak şekilde tasarlandı. Ancak Samsung’un görüntülü arama özelliği, şu anda ABD, Güney Kore, İngiltere, İrlanda ve Türkiye’de kullanılabilecek.

Nasıl Kullanılacak?

Samsung’un iPhone’larda görüntülü arama özelliğinden yararlanmak için ilk olarak iOS cihaza Samsung Video Call uygulamasının indirilmesi gerekiyor. Uygulama, App Store’da ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamanın indirilmesinin ardından, kullanıcıların uygulamaya giriş yaparak, görüntülü arama özelliğini kullanmaları mümkün oluyor.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Kullanıcılar, uygulamayı açarak, kişi listesinden aramak istedikleri kişiyi seçiyor ve görüntülü arama butonuna dokunarak görüntülü aramayı başlatabiliyorlar.

Samsung Video Call uygulamasının, yüksek kaliteli ses ve görüntü sağlaması sayesinde, kullanıcılar arasında kesintisiz ve kaliteli bir görüşme sağlanması mümkün oluyor.

Hangi Ülkelerde Kullanılabilecek?

Samsung’un yeni teknolojisi ile iPhone kullanıcılarına sunulan görüntülü arama özelliği sadece ABD, Güney Kore, İngiltere, İrlanda ve Türkiye’de kullanılabilecek. Bu ülkelerin dışında, Samsung’un görüntülü arama özelliğini kullanma imkanı bulunmuyor. Ancak, Samsung’un Türkiye’de kullanıma sunduğu bu özellik, iPhone kullanıcılarının da yüksek kaliteli görüntülü aramalarda bulunmasını sağlayacak. Bu sayede, uzaktaki sevdiklerinizle daha samimi ve yüksek kaliteli görüntülü sohbetler gerçekleştirebileceksiniz.

Neden Samsung Görüntülü Arama Tercih Edilmeli?

Samsung’un yeni teknolojisi ile iPhone kullanıcılarına sunacağı görüntülü arama özelliği, yüksek kaliteli görüntü ve ses ile daha kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bu sayede görüntülü aramalar sırasında herhangi bir kesinti yaşanmadan, net bir şekilde görüşme yapılabilmesi mümkün olacak.

Buna ek olarak, Samsung Video Call uygulaması kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcılara kolay bir deneyim sunuyor. Ayrıca, Samsung’un görüntülü arama özelliği sadece ABD, Güney Kore, İngiltere, İrlanda ve Türkiye’de kullanılabilmesine rağmen diğer uygulamaların aksine yüksek kaliteli bir görüntü ve ses kalitesi sunuyor.

Sonuç olarak, Samsung’un görüntülü arama özelliği diğer alternatiflerden daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayarak tercih edilebilir bir seçenek sunuyor. Bu sayede görüntülü arama yaparken kesintisiz bir şekilde, yüksek kaliteli görüntü ve ses kalitesi ile iletişim kurmak mümkün olacak.

Hangi Diğer Cihazlarda Görüntülü Arama Özelliği Var?

Apple’ın FaceTime uygulaması, kullanıcılarına yüksek kalitede görüntülü arama yapma imkanı sunuyor. Ayrıca WhatsApp, Facebook Messenger, Zoom, Skype, Google Meet ve Microsoft Teams gibi diğer uygulamalar da görüntülü arama özellikleri sunuyor. Bu uygulamalar, iOS ve Android cihazlarla uyumlu olup, kullanıcıların herhangi bir yerden sesli ve görüntülü iletişim kurmasına olanak sağlıyor.

  • FaceTime: Sadece iOS cihazlarda kullanılabilir.
  • WhatsApp: iOS ve Android cihazlarında kullanılabilir.
  • Facebook Messenger: iOS ve Android cihazlarında kullanılabilir.
  • Zoom: iOS ve Android cihazlarında kullanılabilir.
  • Skype: iOS ve Android cihazlarında kullanılabilir.
  • Google Meet: iOS ve Android cihazlarında kullanılabilir.
  • Microsoft Teams: iOS ve Android cihazlarında kullanılabilir.

Bu uygulamaların görüntülü arama özellikleri, Samsung’un görüntülü arama özelliği ile benzerdir. Ancak, uygulamaların kullanım alanı Samsung’un uygulamasından daha geniştir. Ayrıca, Apple’ın FaceTime uygulaması daha geniş bir ülke yelpazesinde kullanıcılara hizmet verirken, diğer uygulamaların kullanımı da yaygınlaşmaktadır.

Hangi Diğer Ülkelerde Kullanılabilecek?

Apple’ın FaceTime uygulaması Samsung’un görüntülü arama özelliğine göre daha geniş bir ülke yelpazesinde kullanılabilir. FaceTime uygulaması, ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan, Çin, Güney Kore ve İsviçre gibi 30’dan fazla ülkede kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra, WhatsApp, Facebook Messenger, Zoom, Skype, Google Meet ve Microsoft Teams gibi uygulamalar da dünya genelinde kullanılabilir.

Yorum yapın